WIĘCEJ O NAS

hist.png

Nasza historia

Firma Breeze Energies to polski start-up technologiczny z branży źródeł energii odnawialnych (OZE) założony przez dr. inż. Macieja Wieczorka, wykładowcę Politechniki Warszawskiej. Od początku swojego istnienia skupia się na rozwijaniu i ulepszaniu technologii magazynowania energii. Dostarcza rozwiązania do wielu różnych gałęzi przemysłu oraz gospodarstw domowych.

idea.png

Nasza wizja

W Breeze wierzymy, że do napędzania zmian w kierunku lepszej przyszłości potrzeba przede wszystkim ludzi. Ludzi, którym zależy na przyszłości, ludzi którym zależy na poszanowaniu środowiska, ludzi którym po prostu zależy bardziej. Nasze technologie współpracując z odnawialnymi źródłami energii mają pozytywny wpływ na przyszłość.

techno.png

Nasza technologia

Nasz polski zespół naukowców i inżynierów ma na swoim koncie wiele rozwiązań z zakresu magazynowania energii. Flagowy produkt Breeze to hybrydowe połączenie akumulatora litowo-jonowego z akumulatorem kwasowo-ołowiowym. Dzięki takiej kombinacji możliwe jest obniżenie kosztów inwestycyjnych o ok. 20% przy zachowaniu praktycznie pełnej funkcjonalności systemu.