PRZEDSPRZEDAŻ

Weź udział w programie przedsprzedaży!

Program przedsprzedaży polega na wstępnej rezerwacji produktów dostarczanych przez Breeze. Dzięki temu trafia się do kolejki oczekujących klientów, którzy są pierwsi w kolejności do otrzymania produktów oferowanych przez Breeze. Zaraz po rozpoczęciu produkcji i kompletacji komponentów zestawów, członkowie programu przedsprzedaży są informowani o planowanych datach dostaw i montaży. Wówczas podpisywana jest umowa sprzedaży, w której klient podejmuje decyzję co do parametrów ostatecznego produktu. Więcej informacji odnośnie programu przedsprzedaży znajduje się w Regulaminie przedsprzedaży.
Kwota 200 PLN jest w pełni zwrotna w przypadku rezygnacji.

OFF-GRID
must 1.png

Produkuj własną energię bez przyłączania się do krajowego systemu energetycznego. Zestaw bazujący na falowniku MUST.

ZESTAW BASE
OFF-GRID
victron 1.png

Produkuj własną energię bez przyłączania się do krajowego systemu energetycznego. Zestaw bazujący na holenderskim falowniku Victron.

ZESTAW PRO
MAGAZYN ENERGII DO ISTNIEJĄCEJ INSTALACJI PV
must 3 II.png

Rozszerz możliwości swojej instalacji fotowoltaicznej poprzez dołączenie magazynu energii. Zapewnij pracę wyspową instalacji na czas przerw w dostawie energii. Zestaw bazujący na falownikach MUST.

ZESTAW BASE
MAGAZYN ENERGII DO ISTNIEJĄCEJ INSTALACJI PV
victron 3.png

Rozszerz możliwości swojej instalacji fotowoltaicznej poprzez dołączenie magazynu energii. Zapewnij pracę wyspową instalacji na czas przerw w dostawie energii. Zestaw bazujący na holenderskich falownikach Victron

ZESTAW PRO
INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA Z MAGAZYNEM ENERGII
must 3.png

Kompletna instalacja fotowoltaiczna wyposażona w magazyn energii, pozwalająca zarówno na pracę wyspową, jak i dołączenie do krajowego zakładu energetycznego. Zestaw bazujący na falownikach MUST.

ZESTAW BASE
INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA Z MAGAZYNEM ENERGII
victron 3 II.png

Kompletna instalacja fotowoltaiczna wyposażona w magazyn energii, pozwalająca zarówno na pracę wyspową, jak i dołączenie do krajowego zakładu energetycznego. Zestaw bazujący na holenderskich falownikach Victron.

ZESTAW PRO